loading

قیمت لوله پی وی سی

قیمت لوله پی وی سی | لوله پی وی سی سخت 6 بار | قیمت لوله پی وی سی سفید

قیمیت لوله PVC

150,000 تومان

تولید شده با مواد درجه یک با مقاومت بالا که برای خم

شدن نیاز به حرارت دارد.

زانو PVC

قیمت زانو PVC کوتاه

950.000 تومان

تولید شده با مواد در جه یک رابط برای زاویه ها و گوشه ها

 45 درجه با استحکام بالا و نسوز

زانو PVC

قیمت زانو دور دار پی وی سی

برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید

تولید شده با مواد درجه یک رابط برای زاویه ها و گوشه ها

90 درجه با استحکام بالا و نسوز 

قیمت لوله PVC سایز 40

37,480 تومان

تولید شده با مواد درجه یک برای انتقال تعداد سیم های 

زیاد مورد استفاده قرار میگیرد

لوله پی وی سی لوله پلاستیکی ساخته شده از مواد ترموپلاستیک پلی وینیل کلرید ( PVC ) است. لوله پی وی سی معمولا در کاربردها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی دارد. لوله های پی وی سی اغلب در زهکشی، تامین آب، آبیاری، جابجایی مواد شیمیایی، لوله های هواکش، کانال کشی و تامین لوله کشی مدیریت زباله استفاده می شود. محصولات تامین لوله‌کشی PVC در دسترس عبارتند از: پی وی سی جدول 40، پی وی سی برنامه 80، لوله پی وی سی درجه مبلمان، لوله CPVC، لوله تخلیه زباله ( DWV )، لوله فلکس، لوله پی وی سی شفاف و لوله محفظه دوبل.

لوله برنامه 40 و لوله 80 لوله های همه کاره گواهی شده و بر اساس کدها و استانداردهای صنعت برای مصارف متعدد امروزی ثبت شده اند. لوله پی وی سی درجه مبلمان در رنگ های مختلف بدون علامت یا برچسب موجود است و دارای روکش تمیز و براق است. لوله کشی DWV برای جابجایی ساختاری مواد زائد استفاده می شود. لوله فلکس لوله پی وی سی انعطاف پذیر برای کاربردهایی است که لوله صلب مناسب یا مفید نیست. لوله کشی شفاف امکان نظارت بصری جریان سیال و کیفیت لوله را فراهم می کند. لوله محفظه دوگانه برای مطابقت با مقررات صنعت طراحی شده است تا نشت یا خرابی سیستم را برای بهبود ایمنی یا در مواقع مورد نیاز ضبط کند.

لوله پی وی سی در اندازه هایی با قطر 1/8 اینچ تا 24 اینچ موجود است. برخی از رایج ترین اندازه ها عبارتند از لوله پی وی سی ½ اینچ، 1 و نیم اینچ، 3 اینچ، 4 اینچ، 6 اینچ، 8 اینچ و 10 اینچ. لوله های پی وی سی در بخش های استاندارد 10 فوت یا 20 فوتی حمل می شوند. این باعث صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل کلی می شود و امکان ارائه محصولات با قیمت پایین تر را فراهم می کند. ما دارای 5 قسمت SCH 40 PVC، SCH 80 PVC و PVC مبلمان به طور انحصاری برای زمین حمل و نقل هستیم.

هنگامی که از PVC برای اشاره به لوله های پلاستیکی استفاده می شود، معمولاً از نظر طراحی به عنوان uPVC (PVC غیر پلاستیکی) شناخته می شود. لوله uPVC لوله پلاستیکی سفت و سخت است و رایج ترین نوع لوله های PVC است که در کاربردهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. لوله‌های uPVC بدون مواد پلاستیک‌کننده تولید می‌شوند که می‌توان برای انعطاف‌پذیری بیشتر مواد PVC به آن اضافه کرد. لوله فلکس به دلیل انعطاف پذیری شیلنگ مانند، نمونه ای از PVC پلاستیکی است.

لوازم لوله کشی مورد نیاز خود را از nirupipe، یکی از بزرگترین عمده فروشان آنلاین مستقر در تهران، که قیمت رقابتی دارد خریداری کنید. به دنبال همه چیز برای لوله کشی: لوازم لوله پی وی سی آنچه شما نیاز دارید را دارد. برای اطلاع از قیمت لوله پی وی سی با شماره های ما تماس بگییرید.

قیمت لوله پی وی سی
_

قیمت لوله پی وی سی 

مجموعه گروه تولیدی نیرو پایپ لوله از سال 91 تولید لوله پلی آمید، لوله PVC، اتصالات پلی آمید و اتصالات PVC با هدف تامین محصولات مورد نیاز بازار مصرف به بهره برداری رسید.

  • همراه 09126992886
  • ثابت 02136915673
  • ثابت 02133363602
  • آدرس تهران، لاله زار جنوبی ، پاساژ بوشهری، طبقه دوم، پلاک 45
مجموعه نیرو پایپ
_

مجموعه نیرو پایپ

ازهمان ابتدای تاسیس هدفمان را بر تولید محصولات با کیفیت گذاشتیم و در همین راستا به خرید ماشین آلات تولید، دانش فنی و تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با تکنولوژی روز دنیا پرداختیم .این مجموعه دارای استاندارد ملی ایران می باشد و با بهره گیری از حضور کارشناسان و متخصصان این صنعت مبادرت به تولید محصولات خود با برند نیرو پایپ لوله ( رایکا پلاست تهران ، ستاره سحر سمنان) در ضخامت ها و رده های فشاری مختلف بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی نموده است.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.